کسب در آمد دلاری از سایت کلیکی cash4ever
این سایت یکی از سایت های کلیکی جدید و پرسود است. کاربران این سایت حتی در حالت استاندارد و بدون رفرال ( اجاره ای و یا مستقیم) هم می توانند در آمد خوبی در این سایت داشته باشند. حداقل درآمد از این سایت به ازای 10 کلیک روزانه (در حالت عضویت استاندارد) 3 سنت است. و مینیمم برداشت نیز 3 دلار است. دیگر ویژگیهای این سایت را در زیر می بینید:
روشهای پرداخت سایت : بیتکوین ، پاییر

• Earn up to $0.02 per click
  • Earn up to $0.0195 per referral click
  • Super Speed Payments and Receiving System
  • Detailed statistics of your referral clicks
  • Profesional Support

شما عزیزان با کلیک بر روی [تنها کاربران انجمن مجاز به مشاهده لینک ها می باشند.برای مشاهده تمامی لینک ها و استفاده از تمامی امکانات انجمن کنید] می توانید عضو این سایت شده و کسب درآمد کنید. اگر تا حالا با سايت هاي کليکي خارجي کار نکرده ايد پيشنهاد ميکنم اول يک کيف پول مجازي و قابل اعتماد برا ي خود ايجاد کنيد . پرفکت ماني و پايير کيف هاي پول بين المللي امن و قابل اعتماد است که ايران را تحريم نکرده اند و در ضمن پرفکت ماني از زبان فارسي نيز پشتيباني ميکند. [تنها کاربران انجمن مجاز به مشاهده لینک ها می باشند.برای مشاهده تمامی لینک ها و استفاده از تمامی امکانات انجمن کنید] معرفی و نحوه ثبت نام در سایت [تنها کاربران انجمن مجاز به مشاهده لینک ها می باشند.برای مشاهده تمامی لینک ها و استفاده از تمامی امکانات انجمن کنید] و [تنها کاربران انجمن مجاز به مشاهده لینک ها می باشند.برای مشاهده تمامی لینک ها و استفاده از تمامی امکانات انجمن کنید] )توجه:شما با ثبت نام در این سایت ها هم قابلیت برداشت و هم قابلیت واریز به حساب دلاری و یورویی خود را خواهید داشت و بعد از آن نیز براحتی میتوانید در انواع سایت های خارجی کلیکی ، بیت کوین و ... که از این دو حساب پشتیبانی می کنند و چند نمونه از آنها نیز در زیر ذکر شده است ، کسب در آمد دلاری داشته باشید. برای خرید دلار نیز می توانید از صرافی های معتبر داخل کشور استفاده کنید و همچنین این حساب ها قابلیت تبدیل از دلار به یورو و برعکس را خواهد داشت (. سایت های پرفکت مانی و پاییر کیف های پول بین المللی هستند که ایران راتحریم نکرده اند و شما میتوانید با خیال راحت اقدام به جا به جایی پول بکنید . پرفکت مانی به منوی فارسی هم قابل تغییر است. علاوه بر این امنیتبالایی هم داره که شما میتونید با اطمینان کامل پول های خوتون را در آن قراردهید . [تنها کاربران انجمن مجاز به مشاهده لینک ها می باشند.برای مشاهده تمامی لینک ها و استفاده از تمامی امکانات انجمن کنید] [تنها کاربران انجمن مجاز به مشاهده لینک ها می باشند.برای مشاهده تمامی لینک ها و استفاده از تمامی امکانات انجمن کنید] برترین سایت های کلیکی خارجی

سایت minerva-clicks : رتبه اول سایت های کلیکی خارجی ptc - تعداد اعضا بین هزار تا ده هزار - دارای نمره 4.8 از 5 - پرداخت .005 دلار به ازای هر کلیک - وضعیت : درحال پرداخت -لینک [تنها کاربران انجمن مجاز به مشاهده لینک ها می باشند.برای مشاهده تمامی لینک ها و استفاده از تمامی امکانات انجمن کنید]

[تنها کاربران انجمن مجاز به مشاهده لینک ها می باشند.برای مشاهده تمامی لینک ها و استفاده از تمامی امکانات انجمن کنید]

قابل توجه دوستانی که نمی دونند سایت های کلیکی چیه
سایتهای کلیکی به دسته ای از سایت ها گفته میشه که پرداخت به ازای کلیک دارند. بسیاری از این سایت ها بعد از مدتی از فعالیتشان کلاه بردار در می آیند ولی این سایت هایی که بنده به شما معرفی میکنم بهترین سایت های کلیکی هستند که به دلار پرداخت می کنند و ماندگاری زیادی داشتند. بنده سعی میکنم این لیست رو همیشه بروز نگه دارم از بین این سایت هایی که به شما معرفی کردم سه سایت اپتیمال باکس ، اسکرلت کلیکس و دانکی میل ماندگاری بسیار بیشتری نسبت به بقیه دارند و بسیار قابل اعتماد هستند. بهترین راه برای پیشرفت در این سایت ها سرمایه گذاری است ولی بنده پیشنهاد میکنم یه مدتی تو این سایت ها کار کنید و بعد سرمایگذاری کنید. این سایت ها پتانسیل زیادی برای پیشرفت دارند ولی به شرط اینکه راه و چاهها را بلد باشید.]در حال حاضر بهترین سایت ها برای سرمایه گذاری اپتیمال باکس،ماینروا و اسپرایز ادز و پیکوکلیکس است است[ تمام کسانی که با لینک های داده شده در بالا در این سایت ها عضو شوند برای در یافت مشاوره رایگان (با ذکرنام کاربری ثبت نام شده در این سایت ها) می توانند از طریق سایت [تنها کاربران انجمن مجاز به مشاهده لینک ها می باشند.برای مشاهده تمامی لینک ها و استفاده از تمامی امکانات انجمن کنید] با بنده در ارتباط باشند. نام کاربری من در این سایت safa100 است. ( بعد اینکه در این سایت ثبت نام کردید می توانید با جستوجوی نام کاربری من در قسمت مربوطه ، من رو فالو کنید و بعد هرسوالی که داشتید میتونید از من بپرسید)